Facebook
MDK Jasło
Instagram

Kalendarz wydarzeń, wolne terminy

Aktualności

Warsztaty przyrodniczo-ekologiczne “PRZYRODA OKIEM MŁODEGO EKOLOGA”

Warsztaty odbyły się się w niedzielę 21 kwietnia 2024 r. w Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Ożennej.

Read more

Warsztaty przyrodniczo-ekologiczne PRZYRODA OKIEM MŁODEGO EKOLOGA

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 8 – 13 lat na bezpłatne zajęcia w Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Ożennej z okazji DNIA ZIEMI.

Read more

Pierwsze rozpalanie pieca chlebowego po zimie

Wiosna zawitała do Ożennej a wraz z nią wiosenne porządki i przeglądy. Zobaczcie jak nam poszło pierwsze rozpalanie pieca chlebowego po zimie.

Read more

Ośrodek Edukacji Ekologicznej

znajduje się w Ożennej, malowniczej miejscowości usytuowanej w powiecie jasielskim, w Gminie Krempna, w pobliżu granicy ze Słowacją.

[sc name=”mapka3″]

[sc name=”ytmainpage”]

Ośrodek Edukacji Ekologicznej to nowoczesny budynek, przystosowany także dla osób z niepełnosprawnością ruchową, które będą mieć możliwość uczestniczenia w warsztatach dziennych. Wśród udogodnień mamy platformę umożliwiającą samodzielne wejście do budynku oraz łazienki przystosowane i odpowiednio wyposażone pod katem udogodnień dla osób niepełnosprawnych.

OEE dysponuje miejscami noclegowymi oraz pełnym węzłem sanitarnym. Do dyspozycji mamy sale edukacyjne, główną salę konferencyjną, pomieszczenie do przygotowywania własnych posiłków, jadalnię, pokoje rekreacyjne, gościnne oraz sypialnie.

Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt

Skip to contentOptimized with PageSpeed Ninja