Aktualności

Konkurs Fotograficzny ŚWIAT OWADÓW

“ŚWIAT OWADÓW” to kolejny konkurs fotograficzny, do którego zapraszamy uczniów szkół podstawowych (klasy VI – VIII), oraz uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu jasielskiego.

Konkurs Fotograficzny ŚWIAT PAJĘCZAKÓW

Serdecznie zapraszamy uczniów z terenu powiatu jasielskiego do udziału w konkursie fotograficznym “Świat pajęczaków”.

Uczestnicy kursu „Natura sprzyja uczeniu się. Zielone narzędzia dla pracowników młodzieżowych” w ramach programu Erasmus+ przebywali w OEE w Ożennej

Starosta Jasielski Adam Pawluś odwiedził uczestników kursu „Natura sprzyja uczeniu się. Zielone narzędzia dla pracowników młodzieżowych” w ramach programu Erasmus+: „Mobilność osób pracujących z młodzieżą”.

Dzień sportu i zabawy w OEE

5 lipca dzieci z okolic Ożennej bawiły się w OEE podczas Dnia sportu i zabawy. Wzięły udział w rozgrywkach sportowych, warsztatach plastycznych oraz grały w mega grę “Poznaj MDK”, a na koniec upiekły kiełbaski na ognisku.

Zajęcia dla dzieci z okolic Ożennej

W sobotę, 3 czerwca, odbyły się zajęcia dla dzieci z okolic Ożennej.

Wycieczka do Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Ożennej

13 maja 2023 roku odbyła się wycieczka do Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Ożennej. Dzieci wzięły udział w bardzo ciekawych warsztatach o zwierzętach, ich tropach i śladach. Paliły ognisko i piekły kiełbaski, a na koniec malowały wiosenną łąkę.

Kreatywne warsztaty w OEE

Sobotę 15 kwietnia, dzieci z Ożennej i okolic spędziły kreatywnie. Sprawdzały, jak wybucha kolorowa lawa w wulkanie, wzięły udział w grach i zabawach ruchowych oraz własnoręcznie wykonały bociana, aby przywołać wiosenną pogodę.

Obchody Światowego Dnia Wody

W marcu obchodziliśmy Światowy Dzień Wody pod patronatem Polskiej Akcji Humanitarnej. Z tej okazji dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz klas I-III wzięły udział w jego obchodach w Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Ożennej.

Fotorelacja z Obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmu

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z Obchodów Powiatowego Dnia Świadomości Autyzmu które odbyły się 3 kwietnia w Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Ożennej.

Z lekkim poślizgiem wiosna wkracza do Ożennej

Zapraszamy do obejrzenia pierwszej w tym roku wiosennej galerii 😊🌼

Skip to content