Aktualności

Relacja z warsztatów „Kilka słów o warzywach”

Warsztaty „Kilka słów o warzywach” czyli nauka w kuchni były poprowadzone w dniu 4 września. Opierały się w głównej mierze na wyjaśnieniu z czego wynikają właściwości warzyw i jak zależą one od ich składu chemicznego.

Relacja z warsztatów „Kminek, cząber, tymianek – cudowny świat przypraw”

Warsztaty pt. „Kminek, cząber, tymianek – cudowny świat przypraw” odbyły się 3 września 2022 roku w Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Ożennej. Warsztaty miały na celu poszerzenie wiedzy uczestników na temat rodzajów, właściwości prozdrowotnych i zastosowaniem przypraw.

Polsko-Ukraińska wymiana młodzieży “Bądźmy aktywni w społeczności lokalnych”

W 10-dniowej wymianie „Bądźmy aktywni w społeczności lokalnych” w ramach Programu Polsko-Ukraińskiej Rady Wymiany Młodzieży w Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Ożennej wzięło udział po 18 uczestników oraz po 2 liderów z Polski i Ukrainy, łącznie 40 osób.

Wymiana młodzieży Eco-mind Lab, Erasmus+. Międzynarodowa współpraca w Ożennej

W dniach 20-30.06.2022 r. w Centrum Edukacji Ekologicznej w Ożennej odbyła się wymiana młodzieży w ramach Programu Erasmus+ pt Eco-mind Lab. W mobilności wzięło udział po 8 uczestników i 1 liderze z Polski, Litwy, Turcji i Ukrainy oraz facylitator i 4 osoby towarzyszące, łącznie 41 osób.

Bezpłatne warsztaty „Kilka słów o warzywach, czyli nauka w kuchni”

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach „Kilka słów o warzywach, czyli nauka w kuchni”, które odbędą się 4 września 2022 r. w godz. 9.00 – 13.00.

Bezpłatne warsztaty „Kminek, cząber, tymianek – cudowny świat przypraw”

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne warsztaty „Kminek, cząber, tymianek – cudowny świat przypraw”, które poprowadzi dr inż. Dagmara Migut z Kolegium Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Rolniczego w Rzeszowie.

VII Internetowy Konkurs Internetowy „Ptak mój przyjaciel” – ogłoszenie wyników

Młodzieżowy Dom Kultury po raz siódmy zorganizował Internetowy Konkurs „Ptak mój przyjaciel”. Uczestniczyło w nim 147 uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu powiatu jasielskiego.

Rozstrzygnięcie Konkursu Międzykulturowo – Lingwistycznego

Wyniki Konkursu Międzykulturowo – Lingwistycznego realizowanego w ramach mikroprojektu pn. „Rozwój potencjału turystycznego Powiatu Jasielskiego i Okresu Świdnik /Rozvoj turistického potenciálu powiatu Jaslo a okresu Svidník”.

Wyniki Konkursu Fotograficznego “Przyroda powiatu jasielskiego i okresu Svidnik”

Poniżej przedstawiamy wyniki Konkursu Fotograficznego “Przyroda powiatu jasielskiego i okresu Svidnik”.

Wyniki Konkursu Fotograficznego “Dziedzictwo kulturowe powiatu jasielskiego i okresu Svidnik”

Zapraszamy do zapoznania się z  wynikami Konkursu Fotograficznego “Dziedzictwo kulturowe powiatu jasielskiego i okresu Svidnik”.

PolishEnglishGermanSlovakUkrainian
Skip to content