<style>.lazy{display:none}</style>Warsztaty przyrodniczo-ekologiczne PRZYRODA OKIEM MŁODEGO EKOLOGA – OEE w Ożennej

Warsztaty przyrodniczo-ekologiczne PRZYRODA OKIEM MŁODEGO EKOLOGA

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 8 – 13 lat na bezpłatne zajęcia w Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Ożennej z okazji DNIA ZIEMI.

Warsztaty przyrodniczo-ekologiczne PRZYRODA OKIEM MŁODEGO EKOLOGA odbędą się w niedzielę 21 kwietnia 2024 r. Zajęcia poprowadzą Katarzyna Dedo – edukator przyrodniczo-leśny Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle oraz Sławomir Czyżowicz – ornitolog, leśnik.

Program warsztatów obejmuje zajęcia terenowe, plastyczne, ornitologiczne – skupiające się na tematyce ochrony przyrody i zwracające uwagę na konieczność dbania na co dzień o dobro naszej planety.

Zapisy pod nr tel. 792 000 504 (Katarzyna Dedo) do dnia 18.04.2024 (czwartek).

Organizator – Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle

Zapewniamy bezpłatny transport na miejsce – autokar zostanie podstawiony na ul. Śniadeckich (parking przy sklepie Multifarb) o godz. 9.00. Planowany powrót – godz. 17.00.

Organizator nie zapewnia wyżywienia – prosimy o wyposażenie dzieci w prowiant na czas trwania warsztatów oraz o odpowiedni strój. Pozostałych informacji udzielamy przy zapisie.

Serdecznie zapraszamy!