<style>.lazy{display:none}</style>Zmiana terminu nadsyłania prac konkursowych – „Dziedzictwo kulturowe powiatu jasielskiego i okresu Svidnik”, „Przyroda powiatu jasielskiego i okresu Svidnik” oraz „Rozwój potencjału turystycznego Powiatu Jasielskiego i Okresu Świdnik” – OEE w Ożennej

Informujemy o zmianie terminu nadsyłania prac dotyczących konkursów fotograficznych – „Dziedzictwo kulturowe powiatu jasielskiego i okresu Svidnik”, „Przyroda powiatu jasielskiego i okresu Svidnik” oraz lingwistycznego „Rozwój potencjału turystycznego Powiatu Jasielskiego i Okresu Świdnik”.

Termin nadsyłania prac mija 19 listopada 2021 r. Wyniki opublikujemy 30 listopada 2021 r.

Przypominamy, że do każdego zgłoszenia dołączyć należy wypełniony formularz RODO, możliwy do pobrania w dwóch językach na podstronie “Regulaminy konkursów“.